Sony promuje Deep Rock Galactic. Tytuł ze styczniowego PS Plus

News
1321V
Sony promuje Deep Rock Galactic. Tytuł ze styczniowego PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2021, 21:29

Sony zaprezentowało zwiastun Deep Rock Galactic i zachęca graczy do zainteresowania się produkcją. Gra dopiero zadebiutuje na konsolach Japończyków, więc firma chce przekonać niezdecydowanych do pozycji.

Deep Rock Galactic w maju 2020 roku zadebiutował na Xboksie One oraz komputerach osobistych, ale tak jak wspomnieliśmy wcześniej – tytuł zmierza do styczniowej oferty PlayStation Plus. Gra będzie dostępna już za sześć dni, więc Sony opublikowało premierowy zwiastun.

Propozycja opracowana przez Ghost Ship Games to kooperacyjny shooter, w którym śmiałkowie wcielają się w krasnoludy – ich zadaniem jest wydobywanie surowców z obcych planet.

Deep Rock Galactic w okolicy premiery zgarnęło oceny na poziomie 83-85%. Dziennikarze w zeszłym roku wspominali między innymi o świetnej mechanice związanej ze współpracą, chwalili ciekawy świat, unikalną atmosferę czy też wielu różnorodnych przeciwników.

Produkcje nastawione na kooperacje świetnie odnajdują się w różnych abonamentach i pewnie nie inaczej będzie w przypadku Deep Rock Galactic. Możemy mieć pewność, że od premiery na serwerach nie zabraknie zainteresowanych, by wspólnie przemierzać kolejne lokacje.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych