Avatar: Reckoning zapowiedziany. Strzelanka MMO z elementami RPG od Disneya i Tencent

News
793V
Avatar: Reckoning zapowiedziany. Strzelanka MMO z elementami RPG od Disneya i Tencent
Bartosz Dawidowski | 14.01, 13:40

"Avatar 2" nadciąga do kin. Film wykonany z budżetem ok. 250 mln dolarów zobaczymy na wielkim ekranie pod koniec 2022 roku. Premierze ma towarzyszyć gra przeznaczona dla smartfonów.

Disney i Tencent zapowiedziały nową produkcję pt. Avatar: Reckoning. Mowa tu o fuzji RPG i strzelanki, przeznaczonej na smartfony (iOS i Android).

Wydawca nie przestawił jeszcze dokładnej daty premiery tego sieciowego roleplaya. Prawdopodobnie tytuł pojawi się w dystrybucji w okolicach listopada/grudnia 2022 roku, tak by towarzyszyć premierze kinowego "Avatara 2", który pojawi się na wielkim ekranie 16 grudnia 2022 r.

Niestety ogłoszeniu nie towarzyszy zwiastun czy screenshoty. Do dyspozycji mamy tylko 2 grafiki koncepcyjne , przestawiające świat, który będziemy eksplorować w Avatar: Reckoning. Biorąc pod uwagę smartfonowy charakter tego sieciowego shootera z elementami RPG, można się spodziewać, że dystrybucja będzie prowadzona w modelu free-to-play.

Po kinowym "Avatarze 2" ma również dojść do premiery trzeciej odsłony tej filmowej serii. Prawdopodobnie do tej premiery dojdzie pod koniec 2023 roku. Wiadomo, że w planach są kolejne "odcinki" avatarowej sagi.

Źródło: https://www.polygon.com/22882442/avatar-reckoning-mobile-game-announcement-details

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych