Shadow Man Remastered. Odświeżona wersja klasyka z Nintendo 64 wreszcie na konsolach

Gry
1941V
Shadow Man Remastered. Odświeżona wersja klasyka z Nintendo 64 wreszcie na konsolach
Bartosz Dawidowski | 14.01.2022, 12:41

Shadow Man Remastered trafił na PC już w kwietniu 2021 roku. Na wydanie gry w wersji konsolowej musieliśmy jednak długo czekać. 

Od dzisiaj możemy wreszcie grać w odświeżoną wersję gry z Nintendo 64. Shadow Man Remastered trafił na PS5, PS4, XOne i XSX/XSS. W drodze jest też wydanie na Nintendo Switch, które trafi do sklepów w przyszłym tygodniu, dokładnie 17 stycznia 2022 r.

Niestety Shadow Man Remastered nie zachwycił recenzentów w kwietniu 2021 roku, kiedy produkcja wylądowała na rynku pecetowym. Tytuł uzyskał w tej edycji średnią 6,4/10. Dziennikarze krytykowali anachroniczny gameplay, który mocno się zestarzał, małą różnorodność broni i występowanie w grze bugów. Wyraźnie inne zdanie na temat Shadow Man Remastered mieli użytkownicy Steam, którzy ocenili Shadow Man Remastered bardzo wysoko (aż 95% pozytywnych recenzji).

Poniżej czeka na was zwiastun premierowy Shadow Man Remastered w wydaniu konsolowym. Tytuł doczekał się kilku ważnych nowości, w tym nowych lokacji, które nie zostały wdrożone do hitu z N64.

Źródło: https://hardcoregamer.com/news/shadow-man-remastered-creeps-onto-consoles/417252/

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper