Elden Ring wygląda znakomicie. Wyciekł gameplay pokazujący nowe potwory i widowiskowe walki

News
3687V
Elden Ring wygląda znakomicie. Wyciekł gameplay pokazujący nowe potwory i widowiskowe walki
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 16:08

Gracze dociekają do nowych fragmentów Elden Ring. Gra From Software wygląda świetnie i może okazać się bardzo przyjemną opcją dla wiernych fanów wymagających gier. Zobaczcie nowe starcia.

Elden Ring nie bez przyczyny jest jedną z najważniejszych gier zmierzających na rynek w 2022 roku. Tytuł elektryzuje fanów ostatnich przygód From Software, a nie brakuje osób, które za wszelką cenę chcą zapoznawać się z nowymi fragmentami przygody. To właśnie z tego powodu gracze wykorzystują lukę w zabezpieczeniach PS4 i docierają do nowych fragmentów świata wykreowanego przez doświadczonych Japończyków.

Ostatnio mogliśmy spojrzeć na rozbudowany edytor postaci, a tym razem opublikowano dwa fragmenty rozgrywki. Jakość z powodu opublikowania filmów na Twitterze nie jest najwyższych lotów, ale nawet w takiej sytuacji łatwo wyczuć znakomitą atmosferę.

W Elden Ring nie zabraknie dużych stworów, czego dobrym przykładem jest pierwszy materiał... Choć w zasadzie poprzednie propozycje From Software dobrze przygotowały nas na takie atrakcje.

Zamierzacie zapoznać się z Elden Ring w dniu premiery?

(Wyciek) Elden Ring - Główna Brama Zamku Burzowego Chaosu

(Wyciek) Elden Ring - Crucible Knight Floh Insane Attacks

Źródło: Twitter: IdleSloth84

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych