Elden Ring na nieoficjalnych materiałach. Pokazano rozbudowany edytor postaci

Gry
1111V
Elden Ring na nieoficjalnych materiałach. Pokazano rozbudowany edytor postaci
Iza Łęcka | 10.01.2022, 13:15

Do premiery Elden Ring pozostało zaledwie kilka tygodni, jednakże część graczy poznaje produkcję przed czasem za sprawą zniszczonych zabezpieczeń PlayStation 4. Najnowszy filmik przedstawia edytor bohatera.

Najnowszy tytuł From Software z pewnością należy do grona najbardziej wyczekiwanych gier 2022 roku. Fani, którzy już zjedli zęby na wcześniejszych pozycjach studia, na pewno nie mogą się doczekać debiutu – pewnej nutki tajemniczości dodaje fakt, że świat Elden Ring został stworzony przez George'a R. R. Martina, zatem w parze z wymagającym, miodnym gameplayem będącym wizytówką deweloperów podąży również intrygująca historia.

Twórcy nie mogą jednak mówić o zbyt komfortowej kampanii promocyjnej. Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy o złamaniu zabezpieczeń PlayStation 4, które mogły przyczynić się do otrzymania dostępu do pozycji przez wielu graczy. Część z nich nie tylko sprawdza sporych rozmiarów, mroczne lokacje, ale dzieli się materiałami – swego czasu wydawca był zmuszony kasować wszelkie doniesienia dotyczące fabuły, po kilku tygodniach mogliśmy jednak zobaczyć wiele nieoficjalnych fragmentów rozgrywki.

ER-SA, youtuber, który już wcześniej publikował ujęcia z gry, obecnie przedstawił edytor postaci. W zamkniętych testach Elden Ring uczestnicy mieli do dyspozycji tylko 5 bohaterów, natomiast proces ich tworzenia został całkowicie pominięty. Za sprawą filmiku możemy sprawdzić możliwości zmiany płci, sylwetki ciała, włosów, poszczególnych części twarzy i wielu innych elementów. Choć większość opcji nie jest widocznych, są one całkowicie funkcjonalne.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Elden Ring.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/elden-rings-character-creator-has-leaked-via-a-closed-network-test/

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper