Starfield z efektownym gadżetem. Smartwatch może znaleźć się w edycji kolekcjonerskiej gry

News
1158V
Starfield z efektownym gadżetem. Smartwatch może znaleźć się w edycji kolekcjonerskiej gry
Iza Łęcka | 13.01, 11:37

Przed graczami wyczekującymi na debiut nowego IP Bethesdy ekscytujące miesiące – wkrótce powinniśmy doczekać się pełnego pokazu Starfielda. Zapowiada się, że promocja gry będzie bardzo rozbudowana, a jednym z jej przejawów będzie udostępnienie na rynku zegarka inspirowanego kosmiczną przygodą.

Starfield można zdecydowanie zaliczyć do najbardziej wyczekiwanych produkcji 2022 roku. Bethesda jeszcze nie pokusiła się o prezentację, choć od dłuższego czasu dzieli się drobnymi informacjami na temat pozycji – wiemy już coraz więcej na temat poznawania nowych planet, różnorodnych ekosystemów czy eksplorowania jaskiń. Kilka tygodni temu Todd Howard nie ukrywał, że nie może się doczekać, aż studio podzieli się efektami swoich prac.

Okazuje się jednak, że nie tylko deweloperzy przygotowują się do listopadowego debiutu Starfielda. Firma The Wand Company, która stworzyła już kilka gadżetów z serii Fallout, najwyraźniej opracowuje smartwatch inspirowany zegarkiem „Constellation”, który posiada bohater gry. Jak możecie zobaczyć na poniższych grafikach sprzęt cechuje się wielką dbałością o szczegóły i kilkoma ciekawymi funkcjami, zatem jest jak najbardziej prawdopodobne, że będzie to propozycja licencjonowana przez Bethesdę.

Z wstępnej wersji instrukcji obsługi możemy wyczytać, że smartwatch będzie nawiązywał połączenie przez Bluetooth, a oprócz pokazywania takich podstawowych danych jak data i godzina, przedstawi informacje o pogodzie, temperaturze, ciśnieniu, wschodzie i zachodzie słońca oraz fazach księżyca. Na gadżecie znajdą się również nawiązania do Starfielda – jeden z ekranów zawiera logo, które mogliśmy zobaczyć w wielu materiałach dotyczących gry.

Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o edycji kolekcjonerskiej Starfielda, jednakże możliwe, że produkt znajdzie się w specjalnym wydaniu produkcji, bądź zadebiutuje na rynku w okresie premiery gry Microsoftu. Czekamy zatem na oficjalne przedstawienie gadżetu!

Starfield - smartwatch - 1

Starfield - smartwatch - 2

Starfield - smartwatch - 3

Źródło: https://www.resetera.com/threads/starfield-smart-watch-possible-collector%E2%80%99s-edition-item.538916/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych