Starfield rozbudza nadzieje. Bethesda opublikowała kolejną grafikę z gry

Gry
1514V
Starfield rozbudza nadzieje. Bethesda opublikowała kolejną grafikę z gry
Iza Łęcka | 21.12.2021, 09:56

Do premiery Starfielda pozostało jeszcze sporo czasu, jednak Bethesda nie pozwala zapomnieć o kosmicznej opowieści i systematycznie udostępnia kolejne materiały. Na najnowszej grafice przedstawiony został kolejny ekosystem.

Starfield jest najnowszą produkcją Bethesdy, której debiut został zaplanowany na listopad 2022 roku. Od czasu pierwszych niepotwierdzonych doniesień dotyczących nowego IP, wszelkie pojawiające się ujęcia oraz informacje wzbudzają spore reakcje wśród graczy. Studio podąża tym tropem i dzieli się ze społecznością kolejnymi materiałami z pozycji, które spotykają się z całkiem pozytywnym przyjęciem.

Dzięki najnowszej grafice deweloperzy zapowiadają, że eksploracja światów będzie związana z poznawaniem rozmaitych miejsc – w niektórych nie będzie brakować żyjących istot:

„Podczas swoich podróży odkryjesz wiele wyjątkowych środowisk, niektóre bujne i pełne życia”.

We wcześniejszych publikacjach widzieliśmy kilka mniej urodziwych terenów, tym samym możemy wnioskować, że Bethesda postawi na różnorodność światów, na które trafimy podczas sprawdzania nowego tytułu. Kampania marketingowa gry jeszcze nie ruszyła z kopyta – zapewne w 2022 roku poznamy wszelkie konkrety dotyczące nowej marki. Na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość...

Starfield rozbudza nadzieje. Bethesda opublikowała kolejną grafikę z gry

Źródło: Twitter: StarfieldGame

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper