Starfield „poczynił tak wielkie postępy w 2021 roku”, że Bethesda z niecierpliwością wyczekuje prezentacji

Gry
1563V
Starfield „poczynił tak wielkie postępy w 2021 roku”, że Bethesda z niecierpliwością wyczekuje prezentacji
Iza Łęcka | 22.12.2021, 08:17

Następne miesiące będą kluczowe dla Bethesdy i Microsoftu. To właśnie najnowszy nabytek korporacji z Redmond będzie szczegółowo prezentował swoje nowe IP. Według ostatnich informacji prace nad Starfieldem przebiegają zgodnie z planem.

W 2022 roku zagramy w wiele wyczekiwanych (i przełożonych z 2021 roku...) produkcji, które nie tylko będą stanowić powrót bardzo dobrze znanych bohaterów, ale również otworzą przed odbiorcami drzwi do nowych, wcześniej niepoznanych światów. W nadciągających miesiącach między innymi deweloperzy z Bethesdy zapewnią sympatykom gier nową markę, które zachęci do odkrywania planet i zwiedzania tajemniczych lokacji.

Podczas składania życzeń świątecznych Todd Howard przedstawił specjalną wiadomość dla wszystkich członków Konstelacji, czyli grupy zarejestrowanych graczy, którzy jako pierwsi otrzymują informacje dotyczące Starfield:

„Chcemy podziękować Wam za stanie się częścią Konstelacji, w tym roku zespół poczynił tak wielkie postępy nad Starfieldem, że nie możemy się doczekać, aby pokazać go Wam w przyszłym roku”.

Następny rok zapowiada się całkiem obiecująco, na pewno zobaczymy serię zwiastunów ze Starfield, jednak dla wielu odbiorców najważniejszy będzie gameplay – dotychczas mogliśmy sprawdzić materiały wideo oraz grafiki koncepcyjne. Oby studio nie kazało nam zbyt długo czekać...

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/bethesda-cant-wait-to-show-starfield-to-fans-in-2022

Komentarze (109)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper