Starfield pozwoli szczegółowo sprawdzać planety. W grze będziemy eksplorować jaskinie

Gry
1482V
Starfield pozwoli szczegółowo sprawdzać planety. W grze będziemy eksplorować jaskinie
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2021, 18:11

Bethesda małymi krokami przybliża kolejne elementy swojego nowego IP. Twórcy publikują nowe materiały, które nie tylko pozwalają sprawdzić urokliwe miejsca, ale zdradzają nowe szczegóły dotyczące rozgrywki. W Starfieldzie nie zabraknie eksploracji jaskiń.

Starfield jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku, ponieważ Bethesda zapewni zupełnie nowe IP. Studio odpowiedzialne za takie marki jak Fallout oraz The Elder Scrolls pozwoli graczom wyruszyć w przestworza – fani rozpoczną eksplorację różnych planet.

Pełna kampania promocyjna uniwersum rozpocznie się dopiero w przyszłym roku, ale Bethesda małymi krokami przybliża graczom nowe mechaniki oraz systemy. Jak wiadomo podczas opowieści natrafimy na wiele różnych środowisk i w grze nie zabraknie przeczesywania jaskiń.

„Jakie cuda mogą się kryć w jaskiniach na odległych planetach?

#Starfield #StarfieldPL”

Jest to drobny szczegół, który jednak pokazuje, w jaki sposób Bethesda zdradza nowe szczegóły dotyczące swojego IP. Możemy podejrzewać, że dogłębnie sprawdzając różne miejscówki natrafimy na specjalne zadania i będziemy mogli zdobyć cenne materiały czy też nawet zgarnąć ciekawe przedmioty.

Warto dodać, że Bethesda szykuje się do pełnego pokazu Starfielda, ponieważ według ostatnich informacji – tytuł w 2021 roku poczynił znaczący postęp.

Źródło: Twitter: bethesda_pl

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper