Sony chwali się God of War na PC oraz zachęca do najnowszych produkcji debiutujących na PS5 i PS4

News
802V
Sony chwali się God of War na PC oraz zachęca do najnowszych produkcji debiutujących na PS5 i PS4
Iza Łęcka | 12.01, 09:00

W nowym tygodniu redakcja PlayStation Access przedstawia tytuły debiutujące na konsolach Sony. Co ciekawe, redaktorzy zwracają uwagę na ostatnią przygodę Kratosa, z którą będą mogli zapoznać się użytkownicy komputerów osobistych.

W najnowszym materiale brytyjskiego oddziału PlayStation możemy przyjrzeć się nowościom zmierzającym na PlayStation 5 i PlayStation 4 – w najbliższych dniach na rynku zadebiutują Mushroom Wars 2 oraz Battle Brothers. Pierwsza pozycja jest kontynuacją zabawnej i nietypowej strategii opracowanej przez Creat Studios, w której zadaniem uczestników jest walka na czele armii składającej się z małych grzybków, natomiast drugi tytuł stanowi połączenie turowej strategii z RPG osadzonej w klimacie low fantasy. Gracze wcielą się najemnika, który w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń będzie kierował grupą.

Nie powinniśmy również zapomnieć o darmowej wersji PUBG. Po serii plotek wielkie zmiany dotyczące produkcji zostały potwierdzone w trakcie ostatniego The Game Awards. Deweloperzy, planując inną strategię rozwoju pozycji, zdecydowali się przejść na model free-2-play.

14 stycznia zadebiutuje także God of War na PC. Po znakomitej premierze na PS4 klimatyczna przygoda Kratosa osadzona na Dalekiej Północy zostanie udostępniona nowym graczom. Wczoraj nieoczekiwanie mogliśmy sprawdzić fragment rozgrywki przedstawiający wydanie, wiemy również, że tytuł Santa Monica Studio wspiera technologię NVIDIA Reflex.

Co planujecie sprawdzić w tym tygodniu?


 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych