God of War na rozgrywce z PC! Pierwszy gameplay pokazuje wielką grę Sony

News
2386V
God of War na rozgrywce z PC! Pierwszy gameplay pokazuje wielką grę Sony
Wojciech Gruszczyk | 11.01, 14:38

Już w tym tygodniu God of War zadebiutuje na PC. Część redakcji otrzymała dostęp do produkcji, więc możemy sprawdzić, jak prezentuje się wydanie przeznaczone na komputery osobiste. Już wkrótce nowi gracze zapoznają się z przygodą Kratosa.

Sony ma podobno duże plany, by w 2022 roku obok gier przeznaczonych na PS5 i PS4, zaoferować także kilka głośnych przygód na PC. Korporacja już zaproponowała graczom Horizon Zero Dawn oraz Days Gone, a jeszcze w tym tygodniu na między innymi platformie Valve zadebiutuje God of War.

Gra Sony zebrała mnóstwo pochwał oraz nagród i jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji z poprzedniej generacji – tytuł był chwalony za między innymi fabułę oraz odświeżenie rozgrywki.

Japoński producent w październiku zaskoczył potwierdzając przeciek z bazy danych GeForce Now i zapowiedział przeniesienie opowieści Kratosa. Tytuł zadebiutuje w piątek, więc już teraz możemy sprawdzić, jak wygląda gameplay. Muszę na pewno zaznaczyć, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ embargo na wrażenia oraz materiały wciąż trwa – w tym wypadku jeden z graczy przed czasem postanowił pochwalić się pozycją.

Jeszcze w tym tygodniu przedstawimy swoje wrażenia z God of War na PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych