PUBG za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Twórcy rozpoczynają nowy początek

News
5176V
PUBG za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Twórcy rozpoczynają nowy początek
Wojciech Gruszczyk | 10.01, 19:28

Gracze na konsolach oraz PC mogą zapoznać się z PUBG: Battlegrounds. Produkcja zmieniła model biznesowy i jest teraz dostępna dla wszystkich zainteresowanych za darmo. Z promocji skorzystacie w cyfrowych sklepach.

Pod koniec zeszłego roku zapowiedziano wielkie zmiany w PUBG: Battlegrounds. Twórcy na początku zmienili nazwę, by następnie zdecydować się na ważny ruch – tytuł przeszedł na model biznesowy free-2-play. Jest to istotne, ponieważ największa konkurencja jest od dawna dostępna za darmo.

PUBG: Battlegrounds za darmo

PUBG staje teraz przed trudnym zadaniem, bo choć jeszcze kilka lat temu produkcja była jedną z najpopularniejszych gier na świecie, to jednak od tego czasu pojawiła się na rynku mocna konkurencja. Call of Duty: Warzone wciąż cieszy się znakomitym zainteresowaniem, Apex Legends zgromadziło oddane grono fanów, a Halo Infinite również zostało docenione przez graczy, którzy chętnie spędzają czas na serwerach – warto pamiętać, że tryb sieciowy w grze Microsoftu jest dostępny za darmo.

Możemy mieć pewność, że autorzy PUBG mają plany, by zwiększyć liczbę graczy – w rekordowym momencie na serwerach gry (Steam) zalogowało się aż 3,25 mln zainteresowanych. W ostatnich 24-godzinach w tytuł na platformie Valve grało ponad 318 tysięcy entuzjastów kurczaków.

Źródło: PlayStation Store Xbox.com Steam

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych