God of War na PC promowany przez firmę NVIDIA. Gra Sony wspiera NVIDIA Reflex

News
610V
God of War na PC promowany przez firmę NVIDIA. Gra Sony wspiera NVIDIA Reflex
Iza Łęcka | 05.01, 10:24

God of War już wkrótce trafi na komputery osobiste i produkcja Sony została wykorzystana do promocji nowej technologii. NVIDIA właśnie za pomocą przygody Kratosa pokazuje możliwości NVIDIA Reflex.

God of War (2018) można śmiało zaliczyć do jednej z najciekawszych premier stycznia, gdyż już niebawem z historią zapoznają się użytkownicy PC. Udostępniając pozycję na nowej platformie, deweloperzy czerpali z potencjału różnych technologii oferujących jak najlepsze doświadczenie. Dodatkowo, będzie to pierwsza okazja nowej grupy odbiorców, by zapoznać się z IP – bóg wojny nigdy wcześniej nie zawitał na komputerach osobistych.

Gracze korzystający z PC przekonają się między innymi o możliwościach NVIDIA Reflex, które stanowi „rewolucyjne połączenie kart graficznych, wyświetlaczy G-SYNC oraz technik programowych, które mierzą i redukują opóźnienia systemowe”. Zgodnie założeniami technologia powinna być wykorzystywana w produkcjach e-sportowych bądź też pozycjach skupiających się na sieciowej rywalizacji, tymczasem w najnowszej przygodzie Kratosa także możemy liczyć na przyjęte rozwiązania.

W ciągu ostatniego roku NVIDIA znacząco rozwinęła swój ekosystem, natomiast obecnie zapowiedziała kolejne modele myszek i monitorów, a także tytuły, które czerpią z technologii. Oprócz God of War niebawem będziemy mogli sprawdzić NVIDIA Reflex w takich grach jak: GRIT, Rainbow Six Extraction, Midnight Ghost Hunt, Ready or Not i Super People.

„Rozwiązanie NVIDIA Reflex dynamicznie redukuje opóźnienia systemu, łącząc optymalizacje układów GPU, jak i gier. Włącz tryb niskiego opóźnienia Reflex w najlepszych grach turniejowych, jak Apex Legends, Overwatch i Rainbow Six Siege, aby zwiększyć responsywność. W połączeniu z potężną mocą obliczeniową układów GPU GeForce RTX z serii 30, rozwiązanie Reflex zapewnia wymagany czas reakcji, gdy liczy się każda milisekunda”.

Gracze muszą posiadać odpowiedni sprzęt, lecz jeśli wykorzystujecie najnowszą serię GPU firmy NVIDIA, a Wasz monitor wspiera G-Sync, zapewne poczujecie różnicę rozgrywce.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych