Horizon Forbidden West wyciekło w wersji na PS4? Pojawiają się nowe materiały z gry – uważajcie na spoilery

News
2692V
Horizon Forbidden West wyciekło w wersji na PS4? Pojawiają się nowe materiały z gry – uważajcie na spoilery
Iza Łęcka | 11.01, 08:21

Za 38 dni odbędzie się premiera Horizon Forbidden West, jednakże zgodnie z najnowszymi doniesieniami, ktoś już otrzymał dostęp do pełnej wersji gry. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, powinniśmy szykować się na festiwal spoilerów.

Horizon Forbidden West jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Sony na 2022 rok. Jeszcze w styczniu zagramy w God of War (PC) oraz Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei (PS5), natomiast w lutym na PS5 i PS4 zadebiutuje nowa przygoda Aloy. Po sporym sukcesie pierwszej pozycji nikogo nie powinno dziwić, że wielu graczy nie może się doczekać ponownego spotkania z bohaterką.

Choć do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc, niektórzy mogą już zaspokajać swoją ciekawość. Na Reddicie zamieszczone zostały dwa ujęcia z prawdopodobnie uruchomionej gry. Według przedstawionych informacji Horizon Forbidden West wyciekło w wersji na PS4, a wszystko za sprawą wielokrotnie przytaczanego na naszym portalu złamania zabezpieczeń konsoli Sony.

Nie możemy mieć pewności, że zdjęcia są prawdziwe, lecz jeśli ktoś rzeczywiście może sprawdzić najnowszy tytuł Guerilla Games, lepiej bardzo rozważnie klikać w odnośniki, wchodzić na fora i czytać komentarze – spoilery mogą zepsuć wielu graczom przyjemność z rozgrywki.

Sony na pewno będzie walczyć z potencjalnym zagrożeniem i systematycznie będzie kasować publikowane, nieoficjalne materiały, jednakże sytuacja związana z The Last of Us 2 pokazała, że można natknąć się na jedno zdjęcie, które całkowicie wpłynie na nasze doświadczenie.

Horizon Forbidden West - wyciek - wersja PS4 - 1

Horizon Forbidden West - wyciek - wersja PS4 - 2

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/01/rumour-horizon-forbidden-west-ps4-version-leaks-spoilers-could-be-incoming

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych