Pokémon Legends: Arceus może zapewnić oczekiwaną rewolucję? Świetny zwiastun pokazuje nadciągającą przygodę

Gry
1269V
Pokémon Legends: Arceus może zapewnić oczekiwaną rewolucję? Świetny zwiastun pokazuje nadciągającą przygodę
Wojciech Gruszczyk | 10.01.2022, 19:05

Jeszcze pod koniec stycznia na rynku zadebiutuje Pokémon Legends: Arceus. Jest to zupełnie nowa odsłona serii, która według przedstawionych informacji ma znacząco odświeżyć rozgrywkę. Czy jednak faktycznie możemy liczyć na zupełnie nową jakość? Zobaczcie najnowszy zwiastun.

Posiadacze Nintendo Switchów od dawna czekają na „Pokemony nowej generacji”, które zapewnią marce oczekiwane zmiany w rozgrywce. Czy wystarczające atrakcje zostaną zaoferowane graczom w przypadku Pokemon Legends: Arceus? Trudno to aktualnie stwierdzić, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy postanowili zmienić kilka istotnych elementów gry.

Nadal trudno powiedzieć, jak Pokémon Legends: Arceus zostanie odebrany, ale najnowszy trailer zwiastuje przyjemną rozgrywkę. Teraz będziemy biegać w czasie rzeczywistym obok stworków, z którymi sam trener może w pewien sposób walczyć, a dopiero gdy uznamy to za niezbędne – chwycimy w łapy pokeball i wrzucimy do akcji jednego z naszych kompanów.

Pokémon Legends: Arceus zaprowadzi zainteresowanych do zupełnie nowego świata i bez wątpienia to może być ciekawe doświadczenie.

Jeśli jesteście zainteresowani Pokémon Legends: Arceus, to sprawdźcie rozbudowany materiał, który w ciekawy sposób zapowiada akcję z najnowszej odsłony.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper