Pokemon Legends: Arceus bez tajemnic. Japończycy reklamują nadciągającą grę

News
1239V
Pokemon Legends: Arceus bez tajemnic. Japończycy reklamują nadciągającą grę
Iza Łęcka | 07.01, 12:16

Pod koniec stycznia na rynku zadebiutuje Pokemon Legends: Arceus, czyli produkcja, która rozpocznie prawdziwą nową generację dla serii The Pokemon Company. Deweloperzy stawiają na odświeżenie rozgrywki, co potwierdza najnowszy materiał zbierający ważne informacje o tytule.

Pokemon Legends: Arceus zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu, a jego debiut jest przewidziany na 28 stycznia. Społeczność, która od lata czeka na większe zmiany w IP, doświadczy wielu odświeżonych systemów, które były zapowiedziane przez twórców. W ostatnich tygodniach mogliśmy przekonać się, jak będzie wyglądać łapanie stworków oraz poznaliśmy niektóre nowości.

W Pokemon Legends: Arceus gracz będzie podróżował i poznawał tajemnice zupełnie nowego regionu, a podczas spotkania Pokemona na początku spróbujemy go złapać – akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Obecnie przeciwnicy mogą zaatakować również trenera, który będzie mógł obniżyć HP Pokemonom. W grze nie zabraknie dynamiczniejszych pojedynków oraz personalizacji postaci. Mówi się, że nowa odsłona będzie znacznie bardziej wymagająca.

Na zaprezentowanych materiałach możemy prześledzić kilka ujęć z rozgrywki. Już od pierwszych filmików Pokemon Legends: Arceus prezentowało się całkiem przyzwoicie, jednak czy rzeczywiście otrzymamy szereg rewolucyjnych rozwiązań? No to pytanie poznamy odpowiedź już niebawem.

Poniżej zamieszczamy rozbudowany zwiastun oraz najnowsze spoty promujące tytuł.

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/01/pokemon-legends-arceus-overview-trailer-japanese-tv-commercials

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych