Marvel's Spider-Man 2 z nową parą rąk na pokładzie. Do Insomniac Games dołączyła znana w wielu kręgach pisarka

News
881V
Marvel's Spider-Man 2 z nową parą rąk na pokładzie. Do Insomniac Games dołączyła znana w wielu kręgach pisarka
Kajetan Węsierki | 08.01, 13:30

Choć na kontynuację przygód Spider-Mana od Insomniac Games musimy jeszcze troszkę poczekać, to cały czas dochodzą do nas kolejna informacje na temat produkcji. Najnowsza dotyczy pisarki, która zasiliła ekipę twórców.

Marvel's Spider-Man 2 to wciąż bardzo odległy temat - na premierę przed 2023 rokiem zdecydowanie nie ma co liczyć. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż projekt ma być czymś "olbrzymim", co zdradził jakiś czas temu jeden z aktorów głosowych. Niedługo później potwierdził to sam wiceprezes Marvel Games, dodając, iż wydźwięk produkcji będzie mroczniejszy od dwóch dotychczasowych.

Pomimo iż do premiery zostało jeszcze nieco czasu, to co jakiś czas otrzymujemy nowe doniesienia na jej temat. Tym razem dostaliśmy informację na temat nowej osoby, która zasili ekipę pracującą nad kontynuacją. Jest nią Brittney M. Morris - znana pisarka, która odpowiadała między innymi za książkę "Skrzydła furii. Spider-Man. Miles Morales", będącą prequelem gry z 2020 roku.

Autorka sama podzieliła się dobrą informacją za pośrednictwem swojego konta na Twitterze i zdradziła, że jest to dla niej prawdziwe spełnienie marzeń. W samej książce zdecydowanie więcej było Milesa niż Petera, choć i on dostał swoje przysłowiowe "pięć minut". Doświadczenie przy pracy z charakterem postaci w przeszłości może zdecydowanie zaowocować w procesie tworzenia gry.

Cóż, obiecałam wielkie ogłoszenia w nowym roku, więc zaczynamy! Dołączyłam do @insomniacgames!
Pierwszy projekt: #SpiderManPS5

Źródło: https://gamerant.com/marvels-spider-man-2-miles-morales-novel-writer-brittney-morris-hired/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych