Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2021 14:20
Marvel's Spider-Man 2
1107V

Spider-Man 2 zapewni mroczniejszą historię. Wiceprezes Marvel Games potwierdza skalę projektu

Nie musimy się obawiać o zbyt lekki ton w Spider-Manie 2. Twórcy chcą wykorzystać okazję i zapewnią mroczniejszą historię, która niespodziewanie została porównana do jednej z odsłon serii Star Wars.

Insomniac Games opracowuje Spider-Man 2 oraz przygodę Wolverine'a. Twórcy zapowiedzieli już, że historia z Loganem w roli głównej zaoferuje dojrzalszą atmosferę względem Spider-Man i Spider-Man Miles Morales, ale okazuje się, że nawet nadciągająca przygodą dwóch Pająków zaproponuje oczekiwaną zmianę.

Bill Rosemann, wiceprezes Marvel Games, w najnowszym odcinku This Week In Marvel wypowiedział się na temat kolejnej pozycji Insomniac Games. Jego zdaniem Spider-Man 2 będzie podobny do „Imperium Kontratakuje”.

„Jeśli Marvel's Spider-Man był Gwiezdnymi Wojnami, to Marvel's Spider-Man 2 jest czymś w rodzaju naszego Imperium Kontratakuje. Robi się trochę mroczniej”.

Przedstawiciel Marvela potwierdził również, że produkcja to „kolejny duży rozdział” odpowiadając jednoznacznie na pytanie dotyczące skali projektu. Spider-Man 2 nie będzie kolejną mniejszą historią, a w tym wypadku możemy liczyć na pełnoprawną grę.

Spider-Man 2 zmierza już wyłącznie na PlayStation 5 i zadebiutuje w 2023 roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/marvels-spider-man-2-is-kind-of-our-empire-strikes-back-says-marvels-vice-president-of-games/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man 2 Sony Interactive Entertainment