Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2021 12:30
Spider-Man 2 wielkość
1915V

Spider-Man 2 będzie "olbrzymią grą". Aktor głosowy informuje, skąd tak odległa data premiery

Czekacie na kolejną odsłonę przygód Spider-Mana od Insomniac Games? W takim razie na pewno ucieszy Was fakt, że projekt nie będzie czymś malutkim.

Choć podczas czwartkowego PlayStation Showcase 2021 dostaliśmy całą masę mocnych zapowiedzi gier z różnych gatunków, to dla wielu osób najważniejszą była ta odnosząca się do Marvel's Spider-Man 2. Kontynuację przygód Pajączków pokazano na szalonym zwiastunie, a ten został najcieplej przyjętym ze wszystkich, które mogliśmy oglądać. Kultowy bohater ma ogromną siłę przebicia.

Największy minus? Data premiery. Ta wyznaczona została dopiero na 2023 rok, co oznacza, że przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej kilkanaście miesięcy. Prawdopodobnie bliźniaczo będzie w kwestii jakichkolwiek konkretów dotyczących gry i rozbicia zwiastuna na szczegóły. Wiemy, że zobaczyliśmy Venoma i pojawi się w grze, ale nie wiemy, czy będzie jedynym przeciwnikiem.

Nieco światła postanowił rzucić na projekt sam aktor, który użyczy swojego głosu popularnemu symbiontowi - Tony Todd. Zdradził, że wie o swoim angażu od blisko dwóch miesięcy, a "sama gra jest ogromna i właśnie dlatego nie ukaże się przed 2023 rokiem". Cóż, zdecydowanie wlewa to nieco optymizmu w oczekiwanie - jeśli mamy dostać jeszcze większy projekt, niż Marvel's Spider-Man, to chyba warto czekać!

Źródło: https://twitter.com/TonyTodd54

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man 2 Sony Interactive Entertainment