Wiedźmin – 3. sezon nie może czekać. Wkrótce rozpocznie się praca nad nowymi odcinkami

Filmy i seriale
1510V
Wiedźmin – 3. sezon nie może czekać. Wkrótce rozpocznie się praca nad nowymi odcinkami
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 15:30

Henry Cavill nie może liczyć na długie wakacje. Aktor ma już w najbliższym czasie powrócić na plan „Wiedźmina”, by razem z pozostałymi aktorami rozpocząć prace nad 3. sezonem serialu. Prace przygotowujące mają rozpocząć się jeszcze w styczniu.

„Wiedźmin” od Netflix cieszy się wielką popularnością i choć serial jest wciąż krytykowany za niektóre wątki lub też podejście twórców, to jednak popularność widowiska sprawia, że Henry Cavill ponownie wskoczy w strój Geralta.

Redakcja Redanianintelligence potwierdziła bardzo ciekawe szczegóły – prace nad scenariuszem do 3. sezonu rozpoczęły się w lipcu 2021 roku i pod koniec grudnia scenarzyści kończyli opracowanie historii.

Dziennikarze otrzymali wiadomość, że jeszcze w styczniu rozpocznie się preprodukcja, a prace na planie są zaplanowane na początek marca 2022 roku. Termin ze względu na wydarzenia na świecie może się jeszcze zmienić, ale informacja jest na pewno ciekawa z jeszcze jednego powodu.

Według wcześniejszych doniesień, prace na planie 3. sezonu „Wiedźmina” miały rozpocząć się w lutym i zakończyć w lipcu 2022 roku – jeśli nawet będziemy świadkami miesięcznego opóźnienia, to już w drugiej połowie roku Netflix może posiadać wszystkie nagrane sceny, by następnie zajęli się nimi specjaliści od postprodukcji.

Jeśli harmonogram nie zostanie znacząco naruszony przez problemy, to Redanianintelligence sygnalizuje, że po 6-7 miesięcznym dopracowaniu produkcji, 3. sezon „Wiedźmina” może być gotowy wiosną 2023 roku.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2022/01/06/the-witcher-season-3-to-start-filming-in-march-2022/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych