Dying Light 2 zachwyca grafiką z RTX i DLSS. Gameplayowy zwiastun robi wrażenie

News
1864V
Dying Light 2 zachwyca grafiką z RTX i DLSS. Gameplayowy zwiastun robi wrażenie
Bartosz Dawidowski | 05.01, 12:32

Techland kontynuuje promowanie pecetowego wydania Dying Light 2. Tym razem wspólnie z firmą NVIDIA.

Na oficjalnym, youtubowym kanale NVIDIA pojawił się nowy materiał wideo, prezentujący gameplay z Dying Light 2 na PC. Gra została zaprezentowana z włączonym ray tracingiem (w zakresie globalnej iluminacji, cieni i odbić świetlnych) oraz dodatkowo z aktywowanym DLSS, co znacząco podnosi płynność animacji.

Wszystko wygląda pięknie na drogich, gamingowych pecetach. Warto jednak pamiętać, że wciąż czekamy na gameplay z Dying Light 2 z konsol poprzedniej generacji (PS4, XOne). Techland zapowiedział niedawno, że do ujawnienia takiej rozgrywki ma dojść w najbliższych dniach - jeszcze w styczniu. Niektórzy spekulują, że polska firma nie spieszy się z ujawnianiem tego, jak działa Dying Light 2, ponieważ produkcja cierpi w wydaniu PS4/XOne na problemy z frameratem. Miejmy nadzieję, że już niedługo przekonamy się, że jest inaczej i że tytuł działa świetnie również na starszym hardwarze.

Jeśli gracie na PC, to przypominam, że dzisiaj kończy się ogromna wyprzedaż Winter Sale na Steam. W ofercie znaleźć można m.in. pierwszą odsłonę Dying Light w wydaniu Enhanced za 36 zł.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych