Dying Light 2 zostanie zaprezentowane także na poprzedniej generacji. Gameplay zobaczymy jeszcze w styczniu

News
1443V
Dying Light 2 zostanie zaprezentowane także na poprzedniej generacji. Gameplay zobaczymy jeszcze w styczniu
Kajetan Węsierki | 02.01, 16:30

Sequel niezwykle udanego Dying Light od Techlandu zadebiutuje już w lutym tego roku, a twórcy zadbają na szczęście o to, abyśmy mogli sprawdzić, jak projekt wypada na poprzedniej generacji konsol.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż myśląc o najważniejszych premierach początku 2022 roku, w głowie od razu pojawia się Dying Light 2 Stay Human. Mówimy przecież o pozycji, która ma przebić jakością fenomenalną pierwszą część i zapewnić nam długie godziny przemierzania naprawdę niebezpiecznego świata. A twórcy zadbają, abyśmy robili to z najlepszym możliwym wyposażeniem.

I choć sporo osób sprawdzi grę już na nowej generacji konsol, to bez wątpienia znajdzie się spore grono graczy, które zdecyduje się skorzystać z PlayStation 4 oraz Xboksów One. Dotychczas nie widzieliśmy jeszcze, jak projekt prezentuje się na poprzedniej generacji, co oczywiście nieco irytowało fanów nauczonych błędem zakupu w ciemno Cyberpunk 2077.

Na szczęście jeden z community managerów Techlandu podzielił się ostatnio bardzo ciekawą wiadomością na Twitterze. Zdradził bowiem, że dostaje wiele pytań w kwestii pokazu możliwości wersji na PS4 oraz XO, więc w końcu odpowie. Z jego słów wynika, że gameplay ze wspomnianych konsol zobaczymy jeszcze w tym miesiącu, a więc przed premierą samej gry - do tej dojdzie już 4 lutego 2022.

Wiele osób pytało mnie na Discordzie, więc myślę, że uczciwie będzie powiedzieć to również tutaj:


Planujemy pokazać rozgrywkę ze starej generacji, ponieważ wiemy, jak ważna jest dla naszych graczy. Nie mogę jeszcze udostępnić żadnych dat, ale możecie się spodziewać, że [materiał - przyp. red.] pojawi się w styczniu

Źródło: https://twitter.com/Uncy8/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych