Ostatni dzień ogromnej Zimowej Wyprzedaży na Steam. Całe serie gier w promocyjnych cenach

Promocje gier
1261V
Ostatni dzień ogromnej Zimowej Wyprzedaży na Steam. Całe serie gier w promocyjnych cenach
Bartosz Dawidowski | 05.01, 11:35

Wielka, zimowa wyprzedaż na Steam, potrwa jeszcze tylko dzisiaj. Warto więc, jeśli jeszcze nie skorzystaliście z tej oferty, bliżej się jej przyjrzeć.

Jeszcze tylko do godziny 19:00 dzisiaj trwać będzie Steam Winter Sale. W zimowej wyprzedaży oferowana jest masa różnych gier, m.in. Cyberpunk 2077 z rabatem 50% (za 99 zł). Taki upust sprawił, że w ostatnich tygodniach produkcja CDP RED znów zagościła w pierwszej dziesiątce rankingu najlepiej sprzedających się pozycji, oferowanych na platformie dystrybucyjnej Valve.

Inne, ciekawe propozycje w Steam Winter Sale, to przykładowo znakomite Kingdom Come: Deliverance, które możemy kupić za 32 zł, Assassin's Creed Odyssey, wyceniane na 62 zł (do gry w ostatnich tygodniach wprowadzono zupełnie nową wyspę w ramach crossovera z Valhallą). Do dyspozycji mamy też chociażby Dark Souls III za 50 zł, No Man's Sky za 107 zł, znakomite Days Gone za 101 zł i Frostpunka za 33 zł.

Trwająca jeszcze do dzisiaj promocja daje też szansę zakupu gry, która zebrała masę nagród branżowych (ostatnio nagrodę Hugo, wyprzedzając nawet The Last of Us Part 2). Chodzi oczywiście o Hadesa, który kosztuje obecnie na Steam 58 zł. Warto również przyjrzeć się wyprzedaży całych serii gier - w dobrych cenach oferowana jest m.in. marka Wiedźmin i Yakuza.

W tym miejscu znajdziecie pełną ofertę promocyjną Steam. Według Valve to największa wyprzedaż ostatnich 12 miesięcy.

Źródło: https://store.steampowered.com/specials/#p=0&tab=TopSellers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych