Hyrule Warriors: Age of Calamity wielkim hitem sprzedaży. Koei Tecmo chwali się wynikami exclusiva

News
359V
Hyrule Warriors: Age of Calamity wielkim hitem sprzedaży. Koei Tecmo chwali się wynikami exclusiva
Bartosz Dawidowski | 05.01, 09:47

Koei Tecmo już w styczniu 2021 roku chwaliło się bardzo wysoką sprzedażą Hyrule Warriors: Age of Calamity. Japoński wydawca ponownie może mieć powody do zadowolenia, bo gra osiągnęła jeszcze wyższy wynik.

Hyrule Warriors: Age of Calamity to już bezdyskusyjnie hit sprzedażowy, który z pewnością będzie motywował Nintendo i Koei Tecmo do pracy nad kolejnymi, podobnymi produkcjami. Koei Tecmo właśnie pochwaliło się, że sprzedało już ponad 4 miliony kopii tego exclusiva. Od kwietnia 2021 roku rozeszło się dodatkowych 300 tysięcy kopii gry.

Hyrule Warriors: Age of Calamity debiutowało na rynku w listopadzie 2020 roku. Gra stworzona przez studio Omega Force otrzymała dużo pozytywnych recenzji (7,8/10 na Metacritic). Jako wada produkcji wymieniany był często nie najlepszy framerate. 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Koei Tecmo zapowiada wielki rozwój i kusi wizją nowych IP, nad którymi prace prowadzone są już od kilku lat. Firma prawdopodobnie w tym roku ujawni nową odsłonę marki Ninja Gaiden. Ważne ogłoszenia ze strony Koei Tecmo mają pojawić się w pierwszych miesiącach 2022 roku.

Źródło: https://www.vgchartz.com/article/452124/hyrule-warriors-age-of-calamity-ships-4-million-units-worldwide/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych