Koei Tecmo pokaże pazur w 2022 roku! Studio szykuje się do zaprezentowania "pełnej mocy"

News
1305V
Koei Tecmo pokaże pazur w 2022 roku! Studio szykuje się do zaprezentowania "pełnej mocy"
Kajetan Węsierski | 01.01, 10:30

Wygląda na to, że fani dzieł od Team Ninja nie powinni się nudzić w nadchodzącym roku - Koei Tecmo zapowiada chęć pokazania pełni swoich możliwości. 

Koei Tecmo to firma, która ma w swoim zbiorze naprawdę sporo genialnych marek gier wideo - takich, które cieszą się dużą popularnością. Wśród nich znajdują się przecież takie tytuły jak Ninja Gaiden, Nioh, Monster Rancher, Fatal Frame czy Dynasty Warriors (nowa odsłona zadebiutuje już za moment). Jest więc w czym wybierać, a kolejna część każdej ze wspomnianych serii niewątpliwie rozbudzałaby emocje fanów. 

I wiele wskazuje na to, że w 2022 roku możemy otrzymać jakieś interesujące ogłoszenia, a nawet premiery. Japoński portal 4Gamer przeprowadził niedawno wywiady z kilkoma twórcami, gdzie pytał ich o ulubione filmy oraz gry 2021, a przy tym prosił o wiadomość dla fanów przed nadchodzącymi miesiącami. Jednym z przepytywanych był Yosuke Hayashi - wiceprezes Koei Tecmo. Mężczyzna zdradził, że będzie się działo: 

Myślę, że w 2022 roku możemy zaprezentować tytuły, które będą otwarciem przyszłości, nad którą pracujemy od kilku lat. Wszystkie zostały już skończone, aby można było już dziś poczuć „pełną moc Koei Tecmo”. Nie możemy się doczekać Waszego dalszego wsparcia w przyszłym roku.

W wywiadzie oczywiście żaden tytuł nie został podany wprost i w gruncie rzeczy można jedynie strzelać, jakie gry mogą nam zaprezentować pełnię możliwości studia. Jako pierwszy do głowy przychodzi nowy Ninja Gaiden (co zgrywałoby się z licznymi plotkami), ale to zaledwie przypuszczenia. Jak myślicie, o jakie projekty może chodzić? I na jaki sami mielibyście największą chrapkę? 

Źródło: https://www.thegamer.com/koei-tecmo-full-power-2022/

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper