Dying Light 2 z rozbudowaną personalizacją. Techland zdradza kolejne szczegóły

Kto odlicza już dni do debiutu Dying Light 2? Jeżeli należycie do tej grupy, na pewno ucieszy Was fakt, że twórcy nie siedzą cicho i udostępniają następne ciekawostki o grze. Wrocławski zespół podzielił się informacją dotyczącą ekwipunku.
Techland jest już na ostatniej prostej przed wyczekiwaną premierą Dying Light 2 Stay Human. Niesamowity sukces pierwszej odsłony, który był utrzymywany między innymi dzięki regularnie dodawanej zawartości, sprawił, że wielu sympatyków polskiego studia czeka z wywieszonym jęzorem na kontynuację.
O nadciągającej produkcji wiemy już całkiem sporo – w ostatnich tygodniach deweloperzy systematycznie przedstawiali kolejne aspekty pozycji, mówili chociażby o sporej ilości broni, interfejsie użytkownika czy dzielili się ogólnymi wrażeniami z rozgrywki. Wiadomo również, że jeszcze w styczniu zobaczymy gameplay z wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.




W jednej z ostatnich wiadomości zamieszczonej na mediach społecznościowych wrocławskie studio przekazało następny szczegół dotyczący wyposażenia – w ostatecznej wersji produkcji znajdziemy ponad 500 elementów ekwipunku, co daje dość okazały zestaw nakryć, butów, kurtek i innych tego typu części. Gracze będą mieć więc w czym wybierać.
„W Dying Light 2 Stay Human możesz wyposażyć się w ponad 500 różnych przedmiotów. Porozmawiajmy o wyposażeniu! #DyingLight2”
There are over 500 different items you can equip in Dying Light 2 Stay Human. Talk about gearing up! #DyingLight2 pic.twitter.com/2RQMA79lcJ
— Dying Light (@DyingLightGame) December 31, 2021
Premiera pozycji zaplanowana jest na początek lutego – blisko debiutów takich gier jak Elden Ring i Horizon Forbidden West. Miejmy nadzieję, że zombiaki ponownie podbiją serca graczy i pomimo okazałej konkurencji tytuł zaliczy dobry start.
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.