Dying Light 2 otrzyma mnóstwo broni. Techland przypomina o rozbudowanej walce

News
986V
Dying Light 2 otrzyma mnóstwo broni. Techland przypomina o rozbudowanej walce
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2021, 18:43

W Dying Light 2 zabraknie broni palnej, ale nie oznacza to, że gracze będą bezbronni. Techland zapewni graczom szereg zabawek, dzięki którym będziemy eliminować potężne potwory czy też innych mieszkańców ostatniego miasta.

Techland przygotowuje się do ostatniej fazy promocji Dying Light 2 Stay Human. Deweloperzy przestawili już masę szczegółów oraz pokazali sporo rozgrywki, ale pewnie dopiero w pierwszych tygodniach 2022 roku otrzymamy kolejne materiały, które pozwolą graczom przygotować się na nową historię. Studio jednak nie marnuje czasu i ponownie przypomina o oczekiwanej grze.

W Dying Light 2 zabraknie przykładowo karabinów, jednak twórcy opracowali 140 rodzajów broni, który pozwoli nam walczyć. Gracze otrzymają możliwość wybierania taktyk oraz reagowania w odpowiedni sposób – tak by przygotować się na rywali.

„Przygotuj się na prawdziwie wciągającą walkę! Masz do dyspozycji 140 różnych rodzajów broni, które możesz trzymać w dłoni... lub rękach, do cięcia, dźgania, bezpośredniego podejścia i walki na dystans - dzięki temu zawsze poradzisz sobie nawet w najtrudniejszym starciu”.

Już w pierwszym Dying Light walka potrafiła oczarować, a możemy podejrzewać, że deweloperzy wykorzystali czas i zapewnią tym razem jeszcze płynniejsze doświadczenie. Studio czerpie garściami ze znanych mechanik, ale możemy podejrzewać, że jednocześnie zapewni nam sporo ciekawych atrakcji.

Poznajcie nasze wrażenia z Dying Light 2.

Źródło: Twitter: DyingLightGame

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych