Dying Light 2 z kolejnymi szczegółami. Wyciekł fragment mapy z gry

News
1258V
Dying Light 2 z kolejnymi szczegółami. Wyciekł fragment mapy z gry
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2021, 16:58

Techland wykorzystuje okazję, by ponownie zaprezentować ważne elementy Dying Light 2. Twórcy nie tylko postanowili życzyć graczom Wesołych Świąt, ale nawet zaprezentowali kilka nowych elementów gry. Zobaczcie materiały.

Techland rozpoczął już świętowanie, ale deweloperzy postanowili na zakończenie roku opublikować świąteczny odcinek Dying 2 Know More. Na filmie tym razem pojawiła się Agata Sykuła (producentka UI), która opowiada o interfejsie użytkownika, opcjach ułatwień dostępu i ogólnych wrażeniach z rozgrywki w najnowszą pozycję Techlandu.

Studio chce przez ten odcinek pokazać, że bardzo wyraźnie wsłuchuje się w opinie społeczności, by mieć pewność, że Dying Light 2 Stay Human zapewni graczom oczekiwane doświadczenie.

Twórcy wykorzystują także okazję, by życzyć wszystkim graczom Wesołych Świąt – firma robi to w swoim stylu i poniżej zobaczycie ciekawy materiał... Jak widać nawet stwory z Dying Light chętnie wskakują w nową czapkę, a później pomagają w stworzeniu koca.

Techland powinien na samym początku 2022 roku kontynuować aktywną promocję Dying Light 2, ponieważ do premiery przygody pozostało już zaledwie 45 dni.

Poznajcie nasze wrażenia z Dying Light 2.

Warto dodać, że dzisiaj na Twitterze pojawił się fragment ostatecznej mapy Dying Light 2 – grafika miała zostać omyłkowo dodana przez deweloperów na publiczny serwer. Niestety, nadal czekamy na ostateczną wersję materiału:

Dying Light 2 fragment mapy

Źródło: Informacja prasowa: Techland

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych