Xbox x Adidas – zaprezentowano ostatnią parę sneakerów. Buty z motywem Xboksa Series X

Gry
1556V
Xbox x Adidas – zaprezentowano ostatnią parę sneakerów. Buty z motywem Xboksa Series X
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2021, 18:38

Microsoft finalizuje wielki projekt współpracy z marką Adidas. Firma ujawniła trzecią i zarazem ostatnią parę butów i tym razem wygląd sneakerów był inspirowany bryłą Xboksa Series X. Fani mogą składać zamówienia.

Microsoft i Adidas od kilku tygodni prezentują kolejne produkty dla fanów marki Xbox. Wszystko za sprawą 20-lecia marki, więc gracze mogli już sięgnąć po buty, których wygląd był inspirowany pierwszym Xboksem oraz Xboksem 360.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz na blogu Xboksa przedstawiono najnowszy i zarazem ostatni model – według przedstawionych informacji Forum Tech Boost „czerpie z przeszłości, a jednocześnie zawiera najnowszą technologię boost”. Projekt to „ukłon w stronę Xboksa Series X”.

Zainteresowani muszą wyłożyć 140 dolarów na obuwie, które zostało oczywiście odpowiednio odświeżone – widzimy tutaj logo Xboksa, grubą i przezroczystą podeszwę oraz szary kolor.

„Chcąc w wyjątkowy sposób oddać hołd naszej rocznicy, zaczerpnęliśmy dodatkowe inspiracje projektowe z Xbox 20th Anniversary Wireless Controller Special Edition. Odzwierciedlając uchwyty na kontrolerze, but ma zieloną piętę i półprzezroczystą podeszwę, nawiązującą bezpośrednio do powłoki kontrolera. A jako ostatni akcent, aby uczcić ten moment, na wyściółce znajduje się małe logo Xbox 20th Anniversary”.

Co sądzicie o tym projekcie? Szczerze mówiąc liczyłem na ciekawszy projekt i mam wrażenie, że Adidas mógł się lepiej postarać, by wydobyć najlepsze elementy Xboksa Series X.

Xbox x Adidas – zaprezentowano ostatnią parę sneakerów. Buty z motywem Xboksa Series X

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/12/21/xbox-series-x-adidas-sneaker/

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper