Xbox i Adidas pokazali limitowane sneakery. Buty zostały przygotowane z okazji 20-lecia marki

Gry
2375V
Xbox i Adidas pokazali limitowane sneakery. Buty zostały przygotowane z okazji 20-lecia marki
Wojciech Gruszczyk | 06.10.2021, 16:55

Z okazji 20-lecia marki Xbox przygotowano specjalne sneakersy, które powinny zainteresować największych fanów amerykańskiej marki. Adidas pokazał buty inspirowane limitowaną wersją pierwszego Xboksa.

Adidas i Xbox wspólnymi siłami opracowali obuwie, które ma upamiętnić 20-lecie marki Xbox. Produkt posiada „półprzezroczyste zielone detale inspirowane specjalną edycją oryginalnej konsoli Xbox z okazji premiery Halo: Combat Evolved w 2001 roku”, co wygląda dość dziwnie na zdjęciach, ale może w rzeczywistości będzie prezentować się lepiej?

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się okazuje Adidas zamierza przygotować więcej sneakersów inspirowanych poprzednimi i obecnymi generacjami konsoli Xbox – buty będą pokazywane przez korporacje w następnych miesiącach.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że stworzono nawet specjalny materiał wideo, który ma zapoczątkować współpracę. Korporacje chcą wspólnie pokazać „20 lat grania” i na dobry początek możemy sprawdzić pierwszy model obuwia.

Aktualnie jednak nie znamy ceny oraz szczegółów premiery, jednak wszystko powinno zostać ujawnione w przyszłym miesiącu – w końcu Microsoft szykuje się do wielkiego świętowania.

W galerii znajdziecie zdjęcia. Warto przypomnieć, że ostatnio Puma opracowała obuwie dla fanów Animal Crossing: New Horizons.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-partners-with-adidas-for-a-range-of-console-inspired-sneakers/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper