Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2021 20:54
Xbox 360 i Adidas
1789V

Adidas ujawnił buty upamiętniające Xboksa 360. Firma wykorzystała popularny model

Adidas zaprezentował drugi model butów przygotowanych we współpracy z Microsoftem. Najnowsza propozycja wygląda znacznie lepiej i może przypaść do gustu wielu klientom amerykańskiej korporacji, ponieważ producent wykorzystał znany model Adidas Forum.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy naszą społeczność o dużej współpracy Microsoftu i Adidasa. Firmy chcą wspólnie świętować 20-lecie marki Xbox i choć ostatnio widzieliśmy buty nawiązujące do oryginalnego Xboksa, to była to dopiero pierwsza propozycja z kilku.

Adidas ma opracować obuwie, które będą prezentować wszystkie poprzednie i obecne generacje Xboksów, więc już dzisiaj widzimy, jaki model stworzono z myślą o Xboksie 360.

Trzeba przyznać, że wygląda to znacznie lepiej – Adidas w tym wypadku wykorzystał model Adidas Forum Mid Shoes, który jest bardzo popularny. Firma w zasadzie odświeżyła kolor, dodała logo Xboksa i zadbała o odpowiednią podeszwę.

Xbox 360 Forum Mid Shoes pojawiły się na kanadyjskiej stronie Adidasa i aktualnie buty są dostępne za 200 kanadyjskich dolarów. Premiera została zaplanowana na 30 października.

Xbox 360 Forum Mid Shoes - 1

Xbox 360 Forum Mid Shoes - 2

Xbox 360 Forum Mid Shoes - 3

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/10/adidas-unveils-xbox-360-forum-mid-shoes-launching-this-month

Tagi: Adidas Xbox Xbox 360 Xbox i Adidas