Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.12.2021 14:48
Tales of Arise z niesamowitą atrakcją dla fanów. Mod wprowadza multiplayer dla 4 graczy
356V

Tales of Arise z niesamowitą atrakcją dla fanów. Mod wprowadza multiplayer dla 4 graczy

Seria Tales od Bandai Namco znana jest od lat z funkcji lokalnego multiplayera dla 4 osób. Od tej pięknej tradycji odeszli jednak ostatnio autorzy Tales of Arise. Od czego są jednak modderzy?

Jeden z fanów serii Tales uznał, że brak lokalnej kooperacji podczas walk w Tales of Arise jest zbyt dotkliwy, by zostawić ten motyw bez przeróbek. Eushtron zabrał się w związku z tym za wprowadzanie do gry trybu, który był dostępny w poprzenich odsłonach marki. Powstał dzięki temu "Multiplayer Mod", który jest dostępny za darmo w serwisie Nexus Mods.

Modyfikacja pozwala na zabawę w maksymalnie 4 osoby, w pecetowym wydaniu Tales of Arise. Do wspólnego obijania potworków wystarczy tylko instalacja pobranych plików (wystarczy je rozpakować do folderu z grą) i oczywiście posiadanie odpowiedniej liczby kontrolerów dla chętnych do kooperacji osób.

Mod będzie jeszcze rozwijany. W jego obecnej wersji można natknąć się na pewne bugi. Poniżej możecie sprawdzić, jak wygląda ustawienie kamery podczas zabawy w 4 osoby.Źródło: https://www.nexusmods.com/talesofarise/mods/248?tab=description

Tagi: Bandai Namco Tales of Arise