Na Hogwarts Legacy przyjdzie nam długo zaczekać? Pozycja może otrzymać tryb multiplayer

Plotka
2164V
Na Hogwarts Legacy przyjdzie nam długo zaczekać? Pozycja może otrzymać tryb multiplayer
Iza Łęcka | 16.12.2021, 12:48

Od miesięcy czekamy na nową prezentację Hogwarts Legacy, ale Avalanche Software "stroni od blasku fleszy", nie ujawnia nowych materiałów i nie ogłasza konkretnej daty premiery. Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, nowa opowieść czerpiąca ze  świata Harrego Pottera może zadebiutować dopiero pod koniec 2022 roku.

Dziedzictwo Hogwartu to najnowsza produkcja mocno inspirowana światem czarodziejów, która od pierwszych zapowiedzi wzbudzała spore emocje. Od kilku miesięcy nie możemy jednak liczyć na chociaż najdrobniejsze materiały od Avalanche Software. Tytuł podobno miał zostać pokazany w trakcie gali The Game Awards, lecz w ostatnim momencie zdecydowano się zastąpić pokaz ujawnieniem Wonder Woman.

O produkcji wypowiedział się AccNGT, który ujawnił Star Wars Eclipse przed Quantic Dream. Informator wspomniał, że Hogwarts Legacy prawdopodobnie zadebiutuje latem lub dopiero pod koniec 2022 roku.

Insider odniósł się także do kwestii zawartości dodawanej po premierze i dodał, że produkcja otrzyma tryb sieciowy, który zgodnie z planem pojawi się w późniejszym czasie:

„Zamieszczam wszystkie informacje, jakie mam na temat tej gry: Celuje w wydanie latem / pod koniec 2022. Obejmuje multiplayer. Planowana zawartość po premierze. [Deweloperzy] wciąż pracują nad stworzeniem kilku mniejszych fragmentów produkcji. #HogwartsLegacy”.

Tym samym wiadomość zamieszczona przez AccNGT pokrywałaby się z jedną z ostatnich wypowiedzi Rachel Wakley, dyrektor generalnej Warner Bros., która wspomniała o dwóch przyszłorocznych premierach. Na początku kwietnia 2022 roku zadebiutuje widowisko „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” (sprawdźcie zwiastun), natomiast w następnych miesiącach na rynku mogłaby zawitać gra Avalanche Software.

Źródło: https://wccftech.com/hogwarts-legacy-might-have-multiplayer-due-in-2h-2022-rumor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych