Star Wars Eclipse z konkretami. Informator zdradza szczegóły gry

Plotka
1711V
Star Wars Eclipse z konkretami. Informator zdradza szczegóły gry
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 15:33

Na początku grudnia pojawiły się bardzo konkretne informacje dotyczące Star Wars Eclipse, ale w tym czasie mało kto się nimi zainteresował. Informator pokazał nawet zdjęcie z produkcji, jednak dopiero opublikowanie zwiastuna sprawiło, że gracze postanowili przyjrzeć się jego publikacjom.

Na The Game Awards zobaczyliśmy pierwszy zwiastun z Star Wars Eclipse. Gra wygląda naprawdę ciekawie i powinna zainteresować szerokie grono odbiorców. Studio jednak potwierdziło, że projekt znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, więc bardzo możliwe, że na premierę przyjdzie nam zaczekać nawet kilka lat.

Jak się okazuje – użytkownik Twittera o pseudonimie AccNgt już 3 grudnia opublikował grafikę, która w ostateczności pojawiła się na trailerze gry. Wcześniej informator wspomniał o kilku konkretach, więc możemy podejrzewać, że posiada sprawdzone dojścia do Quantic Dream.

Jego zdaniem Star Wars Eclipse to przygodówka akcji, która zostanie przedstawiona jako „interaktywna opowieść”. Twórcy mają zaprosić graczy do otwartego świata i w projekt jest bardzo zaangażowany Quantic Dream Montreal. Gra ma trafić wyłącznie na nową generację, posiada elementy sieciowe (PVP) i to „ambitny oraz oryginalny projekt”.

Insider potwierdza także wcześniej ujawnione informacje: Star Wars Eclipse nie jest typową grą Quantic Dream, ponieważ deweloperzy stawiają na akcję. Studio zapewni nieliniową fabułę, więcej grywalnych postaci względem swoich poprzednich przygód, ale prace nad tytułem przebiegają z pewnymi problemami, ponieważ twórcy zdecydowali się na autorski silnik i musieli dostosować technologię pod pozycję.

Prace nad Star Wars Eclipse miały rozpocząć się około półtora roku temu.

Źródło: Twitter: AccNgt

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych