Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a na pierwszym zwiastunie. Mads Mikkelsen jako Grindelwald

Filmy i seriale
4073V
Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a na pierwszym zwiastunie. Mads Mikkelsen jako Grindelwald
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 16:12

Warner Bros. właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun trzeciej części „Fantastycznych Zwierząt”. W „Tajemnicach Dumbledore'a” będziemy świadkami istotnej zmiany w obsadzie – Mads Mikkelsen wystąpi jako Grindelwald.

Już w weekend informowaliśmy naszą społeczność o pierwszej zajawce „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a”, a dzisiaj możemy zapoznać się z pełnym materiałem. Na zwiastunie pierwszy raz widzimy, jak Mads Mikkelsen wciela się w Grindelwalda. Z powodu problemów Johnny'ego Deppa, aktor został odsunięty od serii, a na jego miejsce zatrudniono Madsa Mikkelsena, który potwierdził, że nie zamierza kopiować swojego poprzednika i chce zaprezentować nową wersję postaci.

Na opublikowanym materiale możemy sprawdzić, jak wygląda nowy Grindelwald i w zasadzie możemy mieć pewność, co do jednego – Mads Mikkelsen nie zawiedzie. Aktor od dłuższego czasu trzyma wysoki poziom i potrafi ubarwić produkcje, w których występuje.

Tak prezentuje się zapowiedź przedstawiona przez Warner Bros.:

„Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?”

Zamierzacie zapoznać się z historią? Trzeba przyznać, że produkcja wygląda ciekawie i może w końcu ta seria zaprezentuje nam coś więcej, bo samo uniwersum ma potencjał na wielkie hity... Choć „Fantastyczne Zwierzęta” aktualnie nie wykorzystują siły marki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper