Weekend z darmowym graniem. Udostępniono Chivalry 2 i dwie inne produkcje

Promocje gier
402V
Weekend z darmowym graniem. Udostępniono Chivalry 2 i dwie inne produkcje
Bartosz Dawidowski | 10.12.2021, 09:31

Najwyższy czas na kolejną porcję darmowego grania - w końcu wchodzimy w weekend. Tym razem do dyspozycji posiadacze XOne i XSX/XSS mają trzy produkcje.

Microsoft przedstawił już najnowsze produkcje , przy których wersjach będziemy bawić się gratisowo przez najbliższe dni, do końca niedzieli.

Tradycyjnie już, by skorzystać z darmowego weekendu Free Play Days, wystarczy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold lub Game Pass Ultimate. Właściciele Xboksów tym razem do dyspozycji mają 3 gry, z czego najciekawszą propozycją wydaje się Chivalry 2. Pozycja jest świeża - trafiła do dystrybucji w kwietniu 2021 roku - zgarniając przy tym pozytywne oceny (średnia powyżej 8/10).

Kolejne dwa tytuły, w które pogramy bez dodatkowych opłat, to stale rozwijany MMORPG pt. Black Desert oraz Trailmakers, czyli produkcja sandboksowa, w której przemierzamy świat we własnoręcznie skonstruowanych wehikułach. Tytuł otrzymywał w momencie premiery oceny w granicach 7/10.

Jeśli przekonacie się do tych produkcji podczas darmowego weekendu, to czekają na was przeceny. Chivalry 2 można kupić w edycji standardowej za 124 zł, Trailmakers za 68 zł, a Black Desert w najtańszym wydaniu kosztuje 40 zł.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-gb/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych