The Game Awards z wielkimi pokazami. Gracze mogą spodziewać się 4-5 gier o skali Elden Ring

Gry
1421V
The Game Awards z wielkimi pokazami. Gracze mogą spodziewać się 4-5 gier o skali Elden Ring
Iza Łęcka | 07.12.2021, 13:07

Podczas Summer Game Fest Geoff Keighley otrzymał szansę zaprezentowania Elden Ring i wielu intrygujących tytułów. Nie inaczej powinno być na zbliżającej się gali The Game Awards, w trakcie której zobaczymy całą gamę wielkich produkcji.

Geoff Keighley pokazał światu pełny zwiastun Elden Ring – od wspomnianego Summer Game Fest rozpoczęła się kampania promocyjna obiecującej pozycji, która zadebiutuje na początku 2022 roku. Tytuł From Software był ukoronowaniem wydarzenia, lecz w trakcie The Game Awards powinniśmy oczekiwać na kilka podobnych bomb.

Dalsza część tekstu pod wideo

W jednym z ostatnich wywiadów organizator potwierdził, że na imprezie zobaczymy 4-5 prezentacji o skali Elden Ring.

„Byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ zwiastun był świetny [o Elden Ring - przyp. red.]. To był wielki atut, bardzo oczekiwana gra, która naprawdę się sprawdziła. Było wiele rzeczy, które były w niej dobre, więc tak, byłem wyjątkowo podekscytowany, mogąc dać to ludziom. W tym roku? O Boże, są pewnie cztery lub pięć pozycji na tym poziomie. Nie mogę się doczekać, aby pokazać ludziom te gry”.

Keighley nie chce zepsuć niespodzianki, dlatego nie wdawał się w szczegóły, warto jednak wspomnieć, że już wczoraj pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, według których gracze mogą liczyć na pokaz Hellblade 2. Miejmy nadzieję, że na tej liście nie zabraknie również nowych, wcześniej niezapowiedzianych produkcji, które zasługują na jak największe grono odbiorców.

Zamierzacie oglądać The Game Awards? Na PPE znajdziecie pełną relację z wydarzenia – impreza startuje z czwartku na piątek o 2:00.

Źródło: https://ftw.usatoday.com/2021/12/game-awards-2021-interview-new-games

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper