Elden Ring na fantastycznym zwiastunie. Znamy datę premiery!

News
7743V
Elden Ring na fantastycznym zwiastunie. Znamy datę premiery!
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2021, 05:29

Od miesięcy czekaliśmy na ten dzień. Geoff Keighley otrzymał możliwość zaprezentowania nowej gry From Software. Zobaczcie Elden Ring, czyli największą produkcję utalentowanego studia, która powstała we współpracy z twórcą „Pieśń lodu i ognia”.

George R.R. Martin opracował historię i świat, a From Software zadbało o odpowiedni gameplay. Co może wyniknąć z tego połączenia? Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Elden Ring nie otrzymał dotychczas pełnego zwiastuna – zobaczyliśmy jedynie mały teaser – ale od miesięcy pojawiają się kolejne plotki oraz przecieki dotyczące produkcji. Widzieliśmy już nawet fragment materiał wideo, który był prezentowany na wewnętrznych spotkaniach. Teraz jednak koniec czekania... Oglądamy!

Elden Ring na Summer Game Fest 2021!

Na zaprezentowanym zwiastunie zobaczyliśmy głównego bohatera, który podróżuje po wielkim świecie – tak jak zapowiadali informatorzy, heros może wskoczyć na konia i dzięki niemu ma okazję szybko przedostać się do nowych lokacji. W grze jednak nie zabraknie gigantycznych bestii i pojedynki z nimi mają wymęczyć nawet największych fanów ostatnich dzieł From Software.

Elden Ring na fantastycznym zwiastunie. Znamy datę premiery!

W Elden Ring pojawi się możliwość przywołania sojuszników, a podczas pojedynków nie zabraknie starć z gigantycznymi bestiami. Na filmie zobaczyliśmy między innymi wielkiego smoka lub kolosa. Materiał wydaje się bardzo dynamiczny, ale trudno nie odnieść wrażenia, że deweloperzy nie chcieli za bardzo uciekać stylem artystycznym od Dark Souls...

Elden Ring zadebiutuje 21 stycznia 2022 roku.  W galerii znajdziecie nowe screeny.

Źródło: własne

Komentarze (245)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper