Poznaliśmy nową grę z N64 w abonamencie Nintendo Switch Online

News
940V
Poznaliśmy nową grę z N64 w abonamencie Nintendo Switch Online
Bartosz Dawidowski | 03.12.2021, 12:35

Wiemy już, jaka gra z N64 będzie kolejną produkcją, która zasili bibliotekę retro gier w abonamencie Nintendo Switch Online.

Paper Mario to kolejny retro tytuł, który zasili bibliotekę gier z N64 w abonamencie Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Do udostępnienia Paper Mario na Switch dojdzie już 10 grudnia 2021 r.

Paper Mario zostało obwołane wielkim hitem w 2000 roku. Tytuł zachwycił fanów Super Mario RPG, którzy uznali dzieło studia Intelligent Systems za duchowego spadkobiercę hitu stworzonego przez Square. Paper Mario otrzymywał 21 lat temu bardzo wysokie noty w recenzjach (średnia w okolicach 9/10).

Trzeba powiedzieć, że grafika w Super Mario nie zestarzała się mocno ze względu na zastosowaną stylistykę "2,5D", w której dominujące znaczenie mają rozpikselowane obiekty sprite'owe, a tylko środowisko, po którym biegamy, wykonane jest w 3D.

Według przecieków następnymi grami, które mają trafić do Nintendo Switch Online + Expansion Pack będzie m.in. The Legend of Zelda: Majora's Mask, Wave Race 64 i Mario Party.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-12-03-paper-mario-64-folded-into-nintendo-online

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych