World of Tanks reklamowany przez Arnolda Schwarzeneggera. Operacje świąteczne 2022 gotowe do startu

News
500V
World of Tanks reklamowany przez Arnolda Schwarzeneggera. Operacje świąteczne 2022 gotowe do startu
Bartosz Dawidowski | 03.12.2021, 13:42

Wydawca World of Tanks przeznacza spore środki na reklamowanie swojej produkcji free-to-play. Po materiale wideo z Mariuszem Pudzianowskim tym razem dostaliśmy klip z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Znany aktor tym razem wystąpił w świątecznej reklamie World of Tanks. W filmiku możemy ujrzeć historię mężczyzny, którego list do Arnolda Schwarzeneggera nie został doręczony przez ponad 30 lat. Po trzech dekadach zaginiona korespondencja została jednak odnaleziona a Schwarzenegger postanowił odwiedzić swojego fana. Zobaczcie, co stało się następnie w filmiku poniżej (dostępna jest również wersja z polskim dubbingiem)

Materiał wideo promuje "Operacje świąteczne 2022", czyli serię wydarzeń, które zostaną niedługo uruchomione w World of Tanks. W poprzednich edycjach eventu w środowisku tej produkcji free-to-play pojawiały się bożonarodzeniowe oraz zimowe dekoracje i misje zlecane wcześniej przez Chucka Norrisa. Tym razem oczywiście motyw będzie skupiać się wokół Arnolda Schwazeneggera. W ciągu najbliższych dni mają zostać przedstawione wszystkie szczegóły na temat Operacji świątecznych 2022.

https://youtu.be/LtN1K6MQRjk
https://youtu.be/dmHPgBAoim8
https://youtu.be/g5IwdZFKeUk

Źródło: Komunikat prasowy/YouTube

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper