Nintendo Switch z aktualizacją systemową 13.2.0

News
1343V
Nintendo Switch z aktualizacją systemową 13.2.0
Bartosz Dawidowski | 01.12.2021, 10:33

Nintendo właśnie opublikowało globalnie aktualizację systemową 13.2.0 dla Switch. Oprócz tego uzyskaliśmy dostęp do nowej wersji mobilnej apki Nintendo Switch Online.

Nintendo przyzwyczaiło nas do powolnego wprowadzania nowości w systemie Switch. Nie inaczej jest teraz - przy okazji firmware'u w wersji 13.2.0, który właśnie został udostępniony graczom na całym świecie. Japońska firma ograniczyła się do lakonicznego stwierdzenia, że aktualizacja zwiększa "ogólną stabilność systemową". Z punktu widzenia posiadaczy Switch firmware nie wprowadza zatem konkretnych nowości.

Według fanów dłubiących w aktualizacji 13.2.0 jej pliki wprowadzają zmiany dotyczące chińskiego rynku (system kategorii wiekowych CADPA), tak by dopasować konsolę do wymagań Państwa Środka, dotyczących zabawy nieletnich na konsolach i PC.

Oprócz aktualizacji firmware'u konsoli, otrzymaliśmy też świeże pliki związane z mobilną apką Nintendo Switch Online. Program przeznaczony dla urządzeń z systemem iOS oraz Android został zaktualizowany do wersji 1.14.0. Nintendo stwierdziło w komunikacie dołączonym do aktualizacji, że naprawiło techniczny problem związany z ustawieniami "About Data Usage" i przy okazji wprowadziło "kilka mniejszych zmian", które niestety nie zostały dokładnie przedstawione.

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-switch-system-update-13-2-0/ https://nintendoeverything.com/nintendo-switch-online-app-update-out-now-version-1-14-0/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych