Halo Infinite gotowe do pobrania. Gracze mogą ściągnąć kampanię i przygotować się na historię

News
1046V
Halo Infinite gotowe do pobrania. Gracze mogą ściągnąć kampanię i przygotować się na historię
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 19:50

Twórcy Halo Infinite uruchomili pre-load nowej kampanii Master Chiefa. Gracze mogą pobrać przygodę, by mieć pewność, że na początku grudnia wyruszą na epicką i oczekiwaną od wielu miesięcy opowieść.

Już dzisiaj opublikowano premierowy zwiastun oraz potwierdzono kolejne zmiany w systemie progresji trybu sieciowego Halo Infinite, ale to nie koniec pozytywnych informacji. Twórcy z 343 Industries uruchomili wstępne pobieranie, by gracze mogli przygotować się na kolejną opowieść legendarnego bohatera Microsoftu.

Jest to na pewno miła wiadomość dla fanów, którzy już na początku grudnia chcą zapoznać się z przygodą, by przekonać się, czy 343 Industries wykorzystało dodatkowe miesiące i zapewniło wydarzenie na odpowiednio wysokim poziomie.

Stworzenie fabuły to bez wątpienia duże wyzwanie dla deweloperów, jednak studio miało czas, by nie tylko upiększyć, ale także rozbudować historie.

„(FYI) Kampania Halo Infinite jest już dostępna do wstępnej instalacji”.

Jeśli jesteście zainteresowani, co tak naprawdę przygotowało 343 Industries w fabularnej kampanii Halo Infinite – zapraszam do przeczytania opinii z pierwszych misji. Naszą recenzję gry znajdziecie na portalu przed premierą.

Źródło: Twitter: IdleSloth84

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych