Halo Infinite na premierowym zwiastunie. Microsoft pokazuje wielką historię

News
1238V
Halo Infinite na premierowym zwiastunie. Microsoft pokazuje wielką historię
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 18:07

Jesteście gotowi na wielką opowieść z Halo Infinite? Microsoft właśnie zaprezentował fabularny zwiastun, który pokazuje wiele nowych scen z kampanii. Zobaczcie materiał i odliczajcie dni do wielkiej premiery.

Microsoft przygotowuje graczy na wielką premierę Halo Infinite. Korporacja właśnie zaprezentowała premierowy zwiastun „największego Halo w historii”. Gracze mogą liczyć nie tylko na rozbudowany tryb sieciowy, ale również na pełnoprawną kampanię.

Jesteście na to gotowi? Zobaczcie najnowszy materiał i odliczajcie do wielkiego widowiska, bo możecie mi wierzyć – w historii Halo Infinite dzieje się naprawdę sporo.

Amerykańska korporacja jednocześnie przypomina, że pełna wersja Halo Infinite będzie dostępne w Xbox Game Pass. To jedna z wielkich premier – w 2021 roku Xbox Game Studios zapewniło usłudze wiele mocnych produkcji.

Zamierzacie grać w Halo Infinite od debiutu? Jak wiadomo deweloperzy wciąż dopieszczają tryb multiplayer, który został udostępniony już w listopadzie. Studio ma wielkie plany dotyczące sieciowej rozgrywki i chce stale rozbudowywać pozycję.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych