Halo Infinite z kolejnymi zmianami w progresji. Deweloperzy zapewnią więcej XP i szykują dużą aktualizację

News
795V
Halo Infinite z kolejnymi zmianami w progresji. Deweloperzy zapewnią więcej XP i szykują dużą aktualizację
Iza Łęcka | 30.11.2021, 12:53

343 Industries analizuje sygnały zwrotne od graczy i błyskawicznie reaguje. Twórcy Halo Infinite zapowiedzieli kolejną aktualizację systemu progresji, która uwzględnia zdobywanie większej ilości XP. Pozytywnych modyfikacji doświadczymy już dzisiaj, lecz zespół poinformował, że nadciąga większa aktualizacja, która znacząco wpłynie na rozgrywkę.

Tryb multiplayer Halo Infinite zadebiutował z wymagającym systemem progresji, który nie pozostał niezauważony przez entuzjastów serii i spotkał się ze sporą krytyką. Amerykańskie studio stara się szybko reagować, a odpowiedzią na pewne niedogodności miała być pierwsza wydana aktualizacja, jednocześnie deweloperzy potwierdzili, że będą wnikliwie analizować dane i wyciągać wnioski.

John Junyszek, menedżer społeczności 343 Industries, przedstawił na Twitterze szereg wprowadzanych zmian.  Teraz gracze podczas pierwszych sześciu spotkań będą otrzymywać dodatkowy XP:

„Po sprawdzeniu, jak zdobywano XP po wprowadzeniu tych zmian, zauważyliśmy, że gracze rozpoczynali swoje sesje z mniejszymi nagrodami niż byśmy chcieli. Aby temu zaradzić, będziemy zwiększać XP za pierwsze 6 meczów każdego dnia. Zarys tej aktualizacji znajduje się poniżej:

1. mecz = 300XP
2. mecz = 200XP
3. mecz = 200XP
4. mecz = 100XP
5. gra = 100XP
6. gra = 100XP
7. i więcej gier = 50XP”

Zastosowane ulepszenia mają sprawić, że sympatycy strzelania chętniej i systematycznie będą logować się na serwerach Halo Infinite. To jednak nie koniec prac i monitorowania ich efektów. Społeczność skupiona wokół produkcji może już wyczekiwać na większą aktualizację – Junyszek zapowiedział opracowanie łatki.

„Wiemy, że wielu z Was chce jeszcze większych zmian i czujemy się do tego zobowiązani, ale to wymaga czasu. Wprowadziliśmy tę aktualizację w oparciu o dane i opinie graczy, a jej wpływ będziemy monitorować, gdy wprowadzimy ją na rynek jutro rano. Jak zawsze, dzielcie się swoimi uwagami!”

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/halo-infinites-multiplayer-is-getting-a-quick-fix-xp-update

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych