Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 17:27
Wiedźmin 2 Netflix Wij
2315V

Wiedźmin 2 od Netflix na ekscytującym fragmencie. Geralt mierzy się z potężną bestią

Netflix właśnie zaprezentował kolejny materiał z „Wiedźmina”. Na filmie mamy okazję spojrzeć na dużego stwora, z którym zmierzy się Geralt. Platforma chcąc zainteresować widzów serialem pokazała kilka ujęć z pojedynku.

Netflix już wcześniej potwierdził, że w drugim sezonie „Wiedźmina” pojawi się wiele nowych stworów, a dzisiaj mamy okazję spojrzeć, jak prezentuje się Wij. Bestia wygląda naprawdę ciekawie i choć potwory nie były silną stroną pierwszej historii, to może tym razem odrobiono zadanie domowe?

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na kilka ujęć z pojedynku i na pewno warto zwrócić uwagę, że starcie jest dynamiczne. Trudno powiedzieć, jak się skończy ten pojedynek, jednak odnoszę wrażenie, że Geralt chętnie skorzystałby z pomocy kolejnego wiedźmina.

„Nowe potwory czekają. Jesteście gotowi? Oto Wij

Drugi sezon Wiedźmina już 17 grudnia”

„Wiedźmin” powróci na serwery platformy w drugiej połowie przyszłego miesiąca i pewnie wielu widzów zdecyduje się zobaczyć serial w zbliżające się święta. Wcześniej przedstawiony zwiastun czy też ujawnione szczegóły pozwalają sądzić, że drugi sezon wyeliminuje przynajmniej część błędów poprzednika i widzowie będą mogli dobrze się bawić podczas nadciągającej historii.

Źródło: Twitter: NetflixPL

Tagi: Geralt netflix Wiedzmin Wiedźmin 2