Wiedźmin 2 na znakomitym zwiastunie. Netflix promuje nadciągający hit

Filmy i seriale
5670V
Wiedźmin 2 na znakomitym zwiastunie. Netflix promuje nadciągający hit
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2021, 15:43

Netflix jest bardzo pewny swego. Platforma właśnie zaprezentowała pełny zwiastun drugiego sezonu „Wiedźmina” i materiał może zainteresować wielu widzów. Szykuje się kawał ciekawej historii dla fanów gier oraz entuzjastów seriali.

Netflix właśnie zaprezentował pełny zwiastun drugiego sezonu „Wiedźmina”, który zadebiutuje już 17 grudnia na serwerach streamingowego giganta. Widzowie od razu otrzymają dostęp do wszystkich odcinków, więc możemy szykować się na świąteczną ucztę z Geraltem w roli głównej.

Netflix pokazał masę nowych scen – widzimy Ciri w nowym „domu”, zupełnie odświeżone stroje Nilfgaardu, walkę z kilkoma bestiami, wielu wiedźminów, ale także istotne fragmenty z Yennefer, w końcu zaprezentowano Jaskiera oraz mamy okazję spojrzeć na wspomniane cesarstwo. Twórcy karmią zainteresowanych kilkoma ujęciami z pojedynku i możemy mieć pewność, że w drugim sezonie nie zabraknie widowiskowych starć.

Mam szczerą nadzieję, że jest to wyłącznie początek przyjemności, a drugi sezon „Wiedźmina” zbierze więcej pozytywnych opinii i tym razem platforma będzie mogła mówić o jeszcze większym sukcesie. Jak wiadomo Netflix ma wielkie plany związany z tym IP – już teraz powstaje między innymi spin-off oraz animacja dla dzieci.

Zobaczcie także nowy plakat: 

Wiedźmin 2 plakat

I jak Wam się podoba?

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wszystkie nasze strachy”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” i „Rodzina Addamsów 2”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych