Wiedźmin 2 – nowe pancerze Nilfgaardu, Leszy i inne szczegóły. Netflix zdradza pierwsze konkrety o 3. sezonie

News
2627V
Wiedźmin 2 – nowe pancerze Nilfgaardu, Leszy i inne szczegóły. Netflix zdradza pierwsze konkrety o 3. sezonie
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2021, 19:28

W następnych latach na platformie Netflix nie zabraknie nowych produkcji z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Na dzisiejszym Lucca Comics & Games, przedstawiciele firmy zdradzili pierwsze szczegóły 3. sezonu „Wiedźmina” oraz podkreślili istotne elementy związane z historią, która zadebiutuje w grudniu.

Na dzisiejszym konwencie Lucca Comics and Games nie zabrakło „Wiedźmina” od Netflix. Platforma zaprezentowała nowy zwiastun, a Lauren Schmidt Hissrich podzieliła się nowymi szczegółami dotyczącymi drugiej i trzeciej historii z tej serii.

Showrunnerka potwierdziła, że „Wiedźmin 3” od Netflix będzie pod względem fabuły „bardzo blisko” jednej z powieści Andrzeja Sapkowskiego. Scenarzyści już wrócili do Los Angeles, gdzie opracowują historię:

„Co mogę powiedzieć o trzecim sezonie to to, że scenarzyści wrócili do Los Angeles i pilnie pracują. Ciągle używamy słowa „większy”. Nasi przyjaciele z Netflixa mówią: „Proszę, zróbcie to”. To będzie naprawdę zabawny sezon. I bardzo blisko podąża za konkretną książką, ma dużo akcji, trochę śmierci”.

Netflix postanowił dodatkowo pochylić się nad poszczególnymi scenami z dzisiejszego zwiastuna, ponieważ na materiałach widzimy wiele ważnych scen oraz postaci.

Platforma zaprezentowała bohaterów:

„Wyjdź poza dzisiejszy zwiastun i zobacz, jak Geralt, Ciri i Triss prezentują się w 2. sezonie...”

„Zaplątana opowieść o magii i magach... Gdzie przeznaczenie zaprowadzi Tissaia, Istredda, Francescę, Yennefer i Fringillę?”

Widzowie mogą w końcu spojrzeć z bliska na nową zbroję Nilfgaardu:

„Przyjrzyj się bliżej niektórym nowym i powracającym postaciom, których ścieżki skrzyżują się w drugim sezonie. Nie tylko Geralt ma nową zbroję... Cahir, czarny rycerz Nilfgaardu, kontynuuje pościg za Ciri w imię Białego Płomienia”.

„Oto Nenneke, kapłanka Melitele, w swojej świątyni w Ellander, gdzie oferuje pomoc Geraltowi i Ciri”

W nowej historii nie zabraknie znanego przeciwnika: 

„Geralt i Ciri mierzą się ze starożytnym złem w lesie. Widzieliśmy, jak Vesemir zmierzył się z Leszym w Zmorze Wilka - ale nie wyglądał tak jak on...”

Już wcześniej Netflix potwierdził, że w drugim sezonie pojawi się wielu nowych wiedźminów:

„Coen, Vesemir i Lambert są gotowi do walki u boku swoich braci w Kaer Morhen, odległym zamku wiedźminów”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/witcher-season-3-details-revealed-expect-more-death-and-monsters/1100-6497538/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych