Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 15:19
SpiderMan w Marvels Avengers
1912V

Spider-Man w Marvel's Avengers wyśmiewany przez graczy. Fani śmieją się z animacji i ruchów postaci

Crystal Dynamics przygotowuje się do premiery Spider-Mana w Marvel's Avengers, ale aktualnie ujawnione informacje i pokazane materiały nie zwiastują wyjątkowego dodatku. Sony zadbało o PlayStation Advantage, jednak gracze wprost wyśmiewają postać.

Spider-Man trafi do Marvel's Avengers pod koniec miesiąca, ale ostatnio opublikowany gameplay zbiera bardzo mieszane opinie. Wszystko za sprawą animacji postaci oraz jej wyglądu – gracze krytykują Crystal Dynamics, które otrzymało w swoje ręce znanego superbohatera, a nie potrafiło zadbać o dodatek na odpowiednim poziomie.

„Dlaczego spiderman strzela siecią, niczym biała kobieta na zajęciach zumby”

„Yooo....proszę, powiedz mi, że to nie jest to, na co gracze PS musieli czekać ponad rok”.

„sony spiderman vs crystal dynamics spiderman”

„To wygląda prosto i dziwnie w porównaniu do Spider-Mana od Insomniac, gdy grałeś w Spider-Mana na PS5, to wszystko inne wygląda, jak gówno”.

Część graczy zauważa, że tak naprawdę Crystal Dynamics stanęło przed kłopotliwą sytuacją, ponieważ deweloperzy wyraźnie nie znaleźli czasu na opracowanie rozszerzenia. W dodatku nie znajdziemy fabularnych misji, ale studio musiało coś stworzyć, ponieważ Sony zapłaciło za zawartość przygotowaną ekskluzywnie dla PlayStation 5 i PlayStation 4.

Studio nawet wspomniało, że tak naprawdę zdecydowało się skupić na elementach dla wszystkich graczy, ale mimo to... Spider-Man trafi na rynek. Niektórzy fani Marvel's Avengers z tego powodu mocno krytykują Crystal Dynamics, ponieważ ich zdaniem studio ponownie zawiodło.

Źródło: Twitter
YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix