Ray Donovan: The Movie na pierwszym materiale. Znamy datę premiery produkcji

Filmy i seriale
684V
Ray Donovan: The Movie na pierwszym materiale. Znamy datę premiery produkcji
Wojciech Gruszczyk | 22.11.2021, 19:37

Ray Donovan powróci za sprawą pełnometrażowego filmu. Showtime potwierdziło datę premiery „Ray Donovan: The Movie” i pierwszy teaser opublikowany przez stację zapowiada interesujące wydarzenia. Zobaczcie materiał.

W lutym ubiegłego roku Showtime zapowiedziało zakończenie serialu „Ray Donovan”. Stacja nie chciała rozwijać kolejnego sezonu mocnej historii, ale zamiast tego zdecydowano się na opracowanie pełnometrażowego filmu, który zadebiutuje już za kilka tygodni.

Ray Donovan: The Movie” zadebiutuje dokładnie 14 stycznia 2022 roku i wydarzenia zostaną umiejscowione dokładnie w momencie zakończenia siódmego sezonu historii. Twórcy za pomocą tej przygody chcą nie tylko rozwinąć pozostawione wątki, ale dopowiedzą także przeszłość głównego bohatera.

Nadciągająca opowieść ma raz na zawsze zakończyć historię Raya Donovana – jak wiadomo fani nie mogli się pogodzić, że Showtime postanowiło zakończyć rozwój serii. Trudno powiedzieć, czy „Ray Donovan: The Movie” zapewni finał na oczekiwanym poziomie, jednak sympatycy serialu mogą szykować się na sporo atrakcji.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Hellbound”, „Cowboy Bebop” i „Król Tygrysów 2”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper