Iza Łęcka Iza Łęcka 05.02.2020 12:14
Ray Donovan
955V

Ray Donovan nie otrzyma kolejnego sezonu. Fani są wściekli

Showtime potwierdziło zakończenie prac nad serialem „Ray Donovan”. W ubiegłym roku widzowie zobaczyli ostatni sezon, który nie zamknął wszystkich otwartych wątków - decyzja całkowicie zaskoczyła fanów, którzy nie ukrywają swojego niezadowolenia.

Showtime zaskoczył decyzją dotyczącą usunięcia z ramówki historii Ray'a Donovana. Wyemitowany pod koniec ubiegłego roku, siódmy sezon będzie jednocześnie ostatnią historią przygotowaną przez tę stację. Ze względu na wydarzenia przedstawione w ostatnich odcinkach, które zapowiadały przynajmniej jeszcze jeden sezon, takiej wiadomości niewielu widzów się spodziewało:

„Po siedmiu niesamowitych sezonach „Ray Donovan” zakończył swoją emisję w Showtime. Jesteśmy dumni, że seria kończy się przy tak dużej oglądalności i na tak wysokim poziomie. Serdecznie dziękujemy Lievowi Schreiberowi, Jonowi Voightowi, showrunnerowi Davidowi  Hollanderowi oraz całej obsadzie, ekipie obecnej i poprzedniej, za ich oddaną pracę.”

Wielu fanów nie wierzyło w plotki dotyczące zakończenia serialu przez Showtime, dlatego też zainteresowani nie szczędzą swojego niezadowolenia w mediach społecznościowych. Twórcy wciąż rozwijali kilka ważnych wątków fabularnych, a dodatkowo w ostatnim sezonie zapoczątkowano nowe wydarzenia, które nie zostaną – przynajmniej aktualnie – kontynuowane. Nie możemy więc się dziwić aż tak mocnym reakcjom.

Należy przy tym zwrócić uwagę na pewien szczegół w oświadczeniu stacji – Showtime zakończyło rozwijanie serialu, choć najwidoczniej może on zostać przejęty przez inną firmę. Ze względu na duże zainteresowanie, na pewno znajdą się chętni na rozwój serii.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://collider.com/ray-donovan-season-8-cancelled/

Tagi: Ray Donovan serial showtime